Yılbaşı Akşamı İçin Uzun Saç Modelleri

0
86

Örgülü Topuz Modeli

Yapılması oldukça zor gibi gelen ancak kolayca uygulayabileceğiniz bir saç modeli ile yılbaşı gecesine girebilirsin. Öncelikle saçlarını 5 parçaya ayır ve lastik toka ile tüm parçaları topla. Sonra saçlarını yavaş yavaş ör ve bu işlem sırasında örgüleri yana doğru çekerek genişlemelerini sağla. Son olarak da topuzunu oluşturmak için örgülerini lastik tokanın bulunduğu yere doğru kıvır, saçların bozulmasın diye tel tokalarla tuttur. Bu örgülü ve muhteşem topuz tüm gece seninle olsun istiyorsan sprey ile kalıcılığını artırabilirsin.

Dalgalı At Kuyruğu Modeli

Yılbaşı gecesi için oldukça şık bir seçim olan bu saç modelini kolayca uygulayabilirsin. Ardından hoş bir elbise ve çekici bir ruj tercih etmen tüm gözlerin gece boyu sende olmasını sağlayacaktır. Saçlarını maşa ile güzelce dalgalandır. Sonrasında saçından bir tutamı dışarıda bırak ve geri kalanları topla. Elinde kalan saç tutamını topladığın saçlarına toka gibi sar ve tel tokalarla sabitle. İşte at kuyruğun hazır!

Dalgalı Saç Modeli

Yılbaşı gecesine hacimli dalgalarla girmeyi düşünüyorsan bu modeli denemelisin! Geniş uçlara sahip bir saç maşası işini fazlasıyla görecek. Saçlarını kulak hizasından itibaren aşağı doğru güzelce dalgalandır. Daha dolgun durmaları için olabildiğince yandan ayırma yoluna gitmelisin. Bir miktar bakım yağı kullanırsan saçların çok daha ışıltılı ve parlak durur. Son olarak da dalgaların sönmesin diye spreyle sabitleyebilirsin.

Yarı Toplu Saç Modeli

Eğer güzel bir saç kurdelen varsa bu modeli uygulayabilirsin. Yalnız kurdele, dikkat çekici bir renge sahip olmalı! Saçlarının üst kısmından bir tutam ayır. Bu tutamı geriye doğru yatır ve arkada güzelce topla. Ardından topladığın saçlarını lastik toka ile sabitle. Son olarak da kurdeleyi lastik tokanın etrafına dola ve bağla. İşte saçların hazır!

Tepeden Topuz Modeli

Yılbaşı kıyafetin sırt dekoltesine sahipse bu saç modeli tam senlik! Saçlarının ön kısmını ayır ve kolaylık olsun diye öne doğru yatır. Geride kalan bölümleri tepede güzelce topla ve tel toka kullanarak topuzunu oluştur. Önde bıraktığın saçlarını örerek topuzuna dola. Saçların bozulmasın diye saç spreyi ile sabitleyebilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here