Trend Etek Modelleri

0
137

Bilindiği gibi bayanların dışarı çıkarken en çok düşündüğü şeylerden biri ne giyeceğine karar vermektir. Bu noktada trendlere göre uygun bir kombini yaratmak bazen zor olabilir. Sezonun modası ile ne kadar ilgilenirseniz ilgilenin, güzel bir kombin oluşturmak zor bir iştir. Bu yüzden kadınların sezonun trendlerini iyi takip etmeleri ve sıra dışı parçaları dolaplarında bulundurması gerekir.

Kombin oluştururken uygun bir parçayı bulmak kadar vücut ölçülerine göre kıyafet seçmek de son derece önemlidir. Bu yüzden etek günlük yaşantımızda bize kombinlerde bize eşlik edecek önemli bir parçadır. Bu sezonda pileli midi etekleri oldukça sık görebilirsiniz. Pileli midi etekler hem gece şıklığında hem de gündüz spor olarak kullanabileceğiniz parçalardır. Ancak kısa boylu bayanlar asla midi boy veya uzun boy etek tercih etmemeliler. Ayrıca bel bölgesi kalın olan bayanların da belden pileli etekler tercih etmemesi gerekir.

Midi etekler daha çok uzun boylu ve bel bölgesi zayıf bayanlara uygun olmaktadır. Midi etekler gibi kloş veya bir bölgesi volanlı eteklerde oldukça çok tercih edilmektedir. Kısa boylu bayanlar için midi etekler yerine kloş etekler daha hoş bir görüntü oluşturur. Kloş etekleri hem şık bir gömlekle hem de spor bir tişörtle kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu eteklerin altına sandalet ve spor ayakkabı da güzel bir kombin yaratmanıza yardımcı olur. Tesettürlü bayanların ise daha çok uzun ve midi boy etek tercih etmesini öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here