Sürekli Bakan Kızın Amacı Nedir?

0
414

Surekli bakan kızın amacı nedir? Güzel bir kızın sana baktığını fark edersin ve ne yapacağını bilemezsin eğer yanlış yada çok geç cevap verirsen işi bitirmeden elinden kayar gider. Sen onunla konuşmaya başlamadan önce hatta ilk atılan bakış hemen ikinizin arasında heyecan oluşturabilir ve gidişatı belirleyebilir.

Bir kadın size sürekli bakıyorsa

Bu yüzden bu yazıda sana o mühüm olan faydalanman konusunda yardım edeceğim. Evet bir kız sana bakıyorsa ne yapmalısın. Genelde erkekler oldukça hazırlıksız yakalanırlar eğer bir kız onlara bakıyorsa, özellikle böyle bir şey çoktandır olmadıysa.

Bu durumda ne yapılması gerektiğini elden geçirmeden önce şunu bilmen gerekiyor. Bir çok flört uzmanı; gizemli ve ilgisiz davranmanı tavsiye ederler. Bir barın yada kafenin bir köşesinde somurtarak sanki kızın sana gelmesini bekler gibi oturmanı söylerler.

İnan bana bu hiç ama hiç işe yaramaz. Gerçekte kızların çoğu seni garip bulacak ve senden uzak duracaklardır. O filimlerde gördüğünüz acayip davranışları sakın taklit etme. Çünkü, aslında bir kızla tanışmak ve güzel bir muhabbete girmek sanıldığı kadar zor değil.

Eğer bir kız sana bakıyorsa sende harekete geçmek için çok beklersen bu gerçekten atmosferi ciddi şekilde değiştirebilir. Onunla hatta konuşmaktan korktuğun hissini uyandırabilir. Bu arada barmen ile ona içki gönderme komikliğinide yapmanı tavsiye etmem. Tanımadığın bir kıza barmen ile içki gönderme.

Genelde eğer bir kız sana bakıyorsa, sana ilgi gösteriyor demektir ve buda şahane bir başlangıçtır bütün yapman gereken şey bu durumdan faydalanmak. İlk yapacağın şey sende ona bak. Kızlar girişken erkeklere bayılırlar. Alfa erkekler kadınların çok hoşuna gider.

Sorumluluğu ve kontrolü eline al. Kadınlar genelde ilk hamleyi yapmazlar, bunu erkekler yapar. Sana baktığını gördüğünde sende ona tereddüt etmeden bak. Eğer sen onunla göz kontağına geçme şansını yakalamadan kafasını çevirirse onun dikkatini çekmek için kısa bir süre ona bakmaya devam et. Onu fark ettiğini bilmesi önemli.

Seninde ona bakman aranızda cinsel heyecan oluşturabilir. Ve bu senin ağzından hiç bir şey çıkmadan oluşur. Onun bakışlarına karşılık verirken, hakimiyet sağladığından emin ol. Yani ezik birisi gibi davranma ve yere bakma. Onunda sana gözü donuyorsa sende bakmaya devam et. Ona bundan, zevk alıyorum der gibi bak ve onun dulikkatini çektiğin için hemen gülümsemeye başla.

Birisine gülümseyerek bakmak, gerçekten onun neşesini arttırır. Çeneni biraz kaldır. Hoop. O kadar da değil, sadece biraz ve kendinden emin bir şekilde gülümse bu sana rahatlık ve cesaret verir. Onada senin keyifli bir erkek olduğunu gösterir. Kısacası sen onun bakışına cevap verdiğinde ve onun bunu farkettiği anda ona verebileceğin en iyi gülümsemeyi ver.

Ona hadi bunun keyfini çıkaralım der gibi gül. Kafanıda bir anlık yana çevirim gülümseye bilirsin. Bu olaya biraz cazibe ve gizem getirecektir. Ayrıca bu senin onu fet etmek istediğini beyan eder. Bu durumda yapmacık kafa sallama ve gülümsemeden kaçın.

Şimdi sen benimsin der gibi kaşlarını kaldırıp indirme, kızlar bundan nefret ederler. Gülümsemenide zorlama, sürekli gülümsemek zorunda değilsin. Relaks ol. Doğal gülümse bana bakman hoşuma gidiyor. Her saniyesinden zevk alıyorum der gibi, sakın ha kaşlarını oynatarak ona her hangi birşey anlatmaya çalışma. Eğer en iyi gülümsemeni bulmak istiyorsan aynanın karşısında alıştırma yap. Bunun işe yaradığını göreceksin.

Şimdi biraz göz kontağı hakkında konuşalım. Güven kontrol gerektirir. Ona bakarken hep göz kontağında olman gerekli hatta onunla konuşmuyor olsan bile, onun bakışına karşılık verdin ve onun bunu fark ettiği anda derhal gözlerini, gözlerine kilitle sana karşılık veriyorsa bakmaya devam et.

Bu çok hoş bir andır. Özellikle, ona şahane gülücüğünü fırlattıktan sonra, eğer hemen kafasını çevirirse genelde bu 3 şeyden biridir.
1. İlgilenmiyor.
2. Utangaç.
3. Elde edilmesi zoru oynuyor.

Kadınlar genelde elde edilme oynunu severler. Ne yaparsan yap işi bırakma. Eğer utangaç olduğunu düşünüyorsan o zaman ona alışmak için zaman ver. Olayı biraz yavaştan al, fakat onunla konuşmak için çok bekleme yoksa belki şansını kaybedebilirsin. Eğer elde edilmesi zoru oynadığını düşünüyorsan muhakkak kendine guvenini devam ettir.

Kontrolü eline al ve gözlerine odaklanmayı unutma. Yüzüne bakman yerine vücuduna bakman onun canını sıkabilir.

Sana Bakan Kızla Nasıl Konuşursun

Şunu unutma bir kızın sana bakması bir davettir. Daveti aldın mı ilk hamleyi senin yapman gerekir. Kızlar genelde ilk hamleyi yapmazlar. Kadınlar içgüdüsel olarak iddialı ve atılgan erkekleri tercih ederler. Çünkü bu bir erkekte aradıkları şeydir. Eğer şapşal ve yavaşsan bu zayıflık anlamına gelir.

Eğer bir kız sana sinyal veriyorsa, harekete geçmen seni otomatik daha çekici yapacaktır. Vücut hareketlerine dikkat et onlar önemli, dik yürü ve çeneni biraz kaldır, kambur durma ve yere bakma ve se göz kontağını koru.

Sana Bakan Kızla Konuşmaya Başlama

Daha kızla konuşmamana rağmen kızı heyecanlanırdın. Bu çok güzel bir şey onunla konuşmaya başladığında, kendine güvenini koru ve güçlü başla. Benim tecrübelerim bana en iyi yolu kendimi taktim etmek olduğunu öğretti. Tabiki gülümsemeyi ve göz kontağını unutmayacaksın.

Kıza git ”merhaba bu arada benim adım ali diyerek başla” güzel bir kızın sana bakmasının bir çok nedeni olabilir. Ne olursa olsun ”erkek ol, bakışlarına karşılık ver ve kocaman gülümse ve ilk hamleyi yap.” Bu kızın hoşuna gidecektir ve sende bana teşekkür edeceksin.

Evet ilk hamleyi yaptın, merhaba dedin, kendini taktim ettin peki şimdi ne yapacaksın? Daha doğrusu ne söyleyeceksin. Birçok erkek bununla cebelleşir ve muhabbeti devam ettiremez bununla ilgili bir makalem var adı sana bakan kızla ne konuşulur bunu okumayı da ihmal etmezsen mutlu olabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here