Selülit İçin Ne Yapılır ?

0
82

Tam bir baş belası olan o eşsiz görüntümüze gölge güzelliğimize leke hemen hemen genç yaşlı demeden hepimizin derdi olan selülitler! Evet yaz geliyor deniz bikini mayo dersiniz. Birden aklınıza gelir tüm hayaller siz denize girmeden onlar suya düşer. Sadece yaz için düşünmeyin onlar kışında birikimi oluyor. Kışın yediğimiz hurmalar yazın selülit tırmalar. Şimdi kadın kadına verelim. Bu düşmanı yenelim ne dersiniz?

Gene her zaman her daim hayatımın sonuna kadar savunacağım bir doğru vardır. İçten gelen güzellik. Cilt, saç her türlü sağlık problemin baş yardımcısıdır doğru beslenme. Selülitlerinde öyle ilk yapmamız sonrada yapmamamız gerekenleri öğreneceğiz. İlk olarak su bol bol hatta daha da bol bol su için her zaman hayatınız boyunca su içmeyi hayat felsefesi edinin. Spor evet kesinlikle spor bu iki şey selülit probleminin en etkili çözümlerindendir. Sonrasında bitkisel yağlar ama orijinal zeytin yağ, badem yağı, Hindistan cevizi yağı yağlarla masaj yapmak lazım. Bir de deneyip gördüğüm soğuk duş vücudu sıkılaştıran dahası da buzla selülit olan bölgelerinize masaj yapabilirsiniz.

Şimdi de asla yapılması bizi memnun etmeyecek olan şeyler. Yağlı şeyler yemekten kesinlikle kaçının. Fast food yiyeceklerden de uzak durun. Kola gibi asitli içecekler, üzülerek söylemeliyim ki kahvede öyle aşırıya kaçarsak oda birden dost iken bize düşman oluyor. Dahası şekerli yiyecekler, işlenmiş yiyecekler ve un ürünleri hepsinden uzak duralım. Soslar mayonez hardal ve baharatlı yiyeceklerden kaçın. Tembellik oda bir nevi bize düşman selülite dost. Kilolarda öyle.

Eğer gönlümüzce aynanın karşısına geçip ben harikayım. Kendine öz güven kazanmak yaz gelirken korkmamak yazın gelişi size mutluluk getirmesi tatile çıkıp bikinileri giyip kumsal da salına salına yürümek değme mankenlere taş çıkarmak herkesi kendinize hayran bırakmak oranızı buranızı saklamadan herkesin gözü üzerinizde olmasını istiyorsanız. Ben siz yapmanız gerekenleri yukarıda anlattım. Eğer ömür boyu bunları yaparsanız. Ne yirmi de nede yetmişte bu sorunla karşılaşırsınız. onun için size hayat boyu sağlıklı mutlu güzel bir yaşam diliyorum. hoş çakalın selülitsiz kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here