Sana Bakan Kızla Ne Konuşulur?

0
177

Sana bakan kızla ne konuşulur? ve nasıl konuşmalısın bunları anlatacağım. Gittiğiniz her hangi bir mekanda kızlar yada evli kadınlar olsun sürekli bakıyorsa bu sürekli bakan kızın amacı nedir,? Sana bakan kızla konuşmayı nasıl başlatacaksın gibi sorulara cevap bulabilirsin.

Kadınlar neden erkeklere bakar?

Hepimiz uygunsuz durumlara düşmüşüzdür. Bence hoşlandığın bir kızla kahve içmeye gidip aklına söyleyecek doğru düzgün birşey gelmemiştir veya arkadaş ortamında herkez susmaktan başka birşey yapmamıştır.

Bu çeşitli durumlar tabiki hiç eğlenceli değildir. Kızlarla muhabbet etmek söz konusu olduğunda, şu çok doğrudur; hemen hemen hiçbir kız bir sohbeti devam ettiremeyen erkekle çıkmak istemez ve hiçbir erkek ilk buluşmada yetersiz görünmek istemez. Böyle bir durumda ikinci bir buluşmanın olmayacağını bilir.

Hoşlandığımız kızla neler konuşabiliriz veya neler konuşmalıyız?

Bunun çözümü; derin, kompleks ve ilginç sohbetleri tetiklemeyi sağlayan piskolojik bir kurnazlıktır. Fakat basit konuşmaların daha kolay olduğunu bilmemize rağmen neden derin sohbetler etmek isteriz. Çünkü, derin sohbetler iki tarafında konuşmaya çok daha kolay katılmasını sağlar. Buna ek olarak onlar çok daha fazla doğal sohbet akışına neden olur.

Buda sizi havan sudan yada kaç çocuk yapmak istediği hakkında konuşmak yerine, ikinizinde zevkle tartışıp konuşabileceğiniz şeylere götürecektir. Böylelikle daha cazibeli ve ilginç gözükeceksin. Sonuç olarak kızlar seni çok daha çekici bulacaktır.

Sana bakan kızla konuşmayı nasıl başlatacaksın

Gayet basit tek yapman gereken şey, sohbeti koyulaştırmayı, derinleştirmeyi tetikleyen bir soru sormaktır. Bunlar şahane sohbetlere neden olan kısa ve basit sorulardır. Tahmin edebiliyorum ki, sana bir kızı buluşmanız da sorularla bombardıman etmenizi söyleyecek bir sürü kişi çıkabilir. Ve bu tavsiye havadan sudan konuşmalar söz konusu ise çok doğrudur.

Bir kıza evet hayır soruları sormak bir buluşmayı mahfetmek için oldukça etkili bir yoldur. Oysa bunun tam tersi ise, çok pozitif bir etki sağlayan sohbetin derinleşmesini tetikleyen sorulardır. Lafı uzatmadan hadi şunları bir yazıyım ben.

1. Bana …..`dan daha fazla bahset.
Bu sohbetin derinleşmesini tetikleyen sorunun güzelliği her hangi bir konuda olabilmesidir. Eğer bir kız sana seyahat etmekten hoşlandığını söyledi ise. Ona şöyle diyebilirsin; bana gördüğün yerlerden daha fazla bahset.

Olay şu; çok basit hatırlaması kolay ve herşeyi içine alan bir soru ayrıca onun hoşuna giden bir konuya girmiş olursun ki, bütün koyu muhabbetler böyle başlar.

2. …..`Ya nasıl başladın. Bu sorunun güzelliği ise her zaman nerdeyse uzun hikayelere öncülük etmesidir. İnsanlar hikayeleri sever onların hikayeleri vardır ve herşeyden önemlisi sana kendi hikayelerini anlatmaya bayılırlar. Bir hobisine veya yaptığı işe nasıl başladığını sormak çeşitli hikayelere ve tartışma noktalarına ön ayak olacaktır.

Ayrıca bu soruları takip eden soracağın bir çok soru olacaktır. Bir süre sonra oda sana büyük bir ihtimalle senin ilgilendiğin konular hakkında sorular soracaktır. Umarım bu sorunun koyu bir muhabbet için altın madeni olduğunu fark etmişindir.

3. Senin hayatın nereye doğru gidiyor? Belkide bu soru aralarında en iyisi olabilir. Çünkü onun geri yaşantısını düşünmeye neden olur. Buda senin her söylediğine konsantre olmasını sağlar. Geleceği hayal etmek zorunda kalır ve hikayeleri anımsamak yerine onları oluşturmaya başlar.

Bu derin sohbetler için şahane bir şeydir. Çünkü, insanların hayal gücünü kullanmalarını sağlar. Belki neyi başarmak istedikleri şeyi hakkında konuşabilirler yada 10 sene sonra kendilerini nerede gördüklerini anlatırlar. Sana her sohbetin devam etmesink sağlayacak son bir tiyo daha vereyim; her zaman ilginç olmak zorunda değilsin, sadece karşındaki insana ilgi duyduğunu göstermelisin.

Evet onun söylediklerini dikkatle dinle, anlamlı sorular sor ve cevabı evet hayır soruları sormaktan kaçın ve karşındakine ilgi göstermelisin diyorsam saate bakmayı, telefona bakmayı , kizlara bakmayı göz atman gerekir. Konuşmalara dikkatli ol ve isteyerek ve sık sık gülümse bu zahmetine değişecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here