Motivasyon Yazıları Blog

0
166

Kargalar sürüyle, kartallar tek uçar! Sizi motivasyonun zirvesine taşıyacağımız motivasyon yazıları blog metnimize davet ediyorum işte motivasyon yazıları, motivasyon metni blogumuza hoş geldiniz.

Sana acı bir gerçekten bahsetmem gerekiyor. Yalnız doğdun, yalnız öleceksin, bu dünyaya yalnız geldin yalnız gideceksin! Bu gerçeği bilmen lazım, bu gerçeği anlaman lazım! Bu gerçekle yatıp bu gerçekle kalkman lazım. İnsanlara bağımlısın, ailene bağımlısın, arkadaşlarına bağımlısın, sevgiline bağımlısın tek bir şeye bağımlı değilsin oda kendinsin.

Kendinden başka dostun yok, kdndinden başka güvenebileceğin kimse yok bunu böyle bil bu yolda ben bile senin dostun değilim oyaziyo.com mu bile bu yolda unutacaksın. Gerekirse bana bile karşı çıkacaksın! Kendin yürüyeceksin, bu yolda kendin yürüyeceksin.

Bir süre yalnız kalmak zorundasın, bir süre kendinden başka kimseyle zaman geçirmemeye ihtiyacın var! Kendini tanıman lazım, kendini bilmen lazım, kendini öğrenmen lazım, sen boş bir adam değilsin, senin içinde bir aslan yatıyor, senin içinde bir kartal yatıyor ve o aslan tek başına kaldığında kukremeyi öğrene bilir, o kartal sadece tek başına olduğunda kanatlanabilir!

Söylüyorum sana kimseyle kavga etmek zorunda değilsin ama sadece bir süre insanlardan uzaklaş, bir süre kendinle kal! İlk başta çok zor olacak, çok acı çekeceksin, arkadaşlarına mesaj atmak için kıvranacaksın delireceksen çünkü hayatında hiç yalnız kalmadın.
Yalnızlığın ne olduğunu bilmiyorsun, yalnız nasıl yaşanır bilmiyorsun ama öğreneceksin, yalnız kalmayı öğreneceksin ve yalnız kalmayı öğrendiğinde önünde artık kimse duramayacak.

Sana sonsuza kadar yalnız kalacaksın demiyorum, sana hayatını yalnız geçir demiyorum, sadece sana yalnızlığı öğren diyorum, yalnız yürümeyi öğren diyorum! Çünkü, yalnız yürümeyi öğrendiğinde birdaha kimseye bağımlı olmayacaksın, senin hayatında kimse vazgeçilmez olmayacak!

Bir daha arkadaşların yüzünden acı çekmeyeceksin, bir daha sevgilin yüzünden acı çekmeyeceksin, bir daha asla ailen yüzünden acı çekmeyeceksin! Şuanda küçük bir çocuksun, yürümeyi bilmeyen bir çocuksun ve yürümeyi öğrenmen lazım bir çocuk yürümeyi nasıl öğrenir ayağa kalkar düşer kalktıkça düşer ama bunu sürekli yaptıkça yürümeyi öğrenir.

Şimdi diyeceksin ki ama onu ailesi tutuyor, o yüzden öyle yürümeyi öğreniyor evet senin ailende benin sen yalnız yürümeyi öğrenirken başında duracak benim ama bana ihtiyacın olmadığı zaman olacak sadece bana değil kimseye ihtiyacın olmadığı bir an gelecek işte o zaman benin bir öğrencim değil, bir yol arkadaşım olacaksın, ben senin annen yada baban olmayacam sen yalnız yürümeyi öğrendiğinde ben senin bir dostun olacağım dostun olacak.

Senin içinde bir cevher var bunu boş laf olarak algılama bu bir gerçek ama bu cevher ortaya çıkmıyor çünkü sen yalnız yürümeyi daha öğrenmedin, çünkü sen daha kendini tanımadın, içindeki aslanı tanımadın! Tek yapman gereken kendin yürümek bir laf vardır çok severim: En zor yürüyüş tek yürümektir ama seni en çok güçlendiren de odur.

Yalnız yürüyeceksin, bin kere düşeceğin halde pes etmeyeceksin, acı çekeceğin halde pes etmeyeceksin ve şunu asla unutma güzel günler sana gelmez sen onlara yürüyeceksin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here