Kızların İlgisini Nasıl Çekerim

0
99

Kızların ilgisini çekmek söz konusu olduğunda ilk izlenim çok önemlidir. Çünkü ondan sonra olabilecek bir çok şey ona dayanır. Erkekler genelde iyi görünümlü ve neşeli bir yapıya sahip kızları çekici bulurlar. Bu kızlarda da çok farklı değildir.

Belki bir kızın bir erkekten hoşlanması için çekici bir görünüş tek bir kriter olmayabilir. Fakat başlangıçta bu konuda büyük bir rol oynar. Sokakta yürürken veya bir kafede yürürken bir kız gördüğünde onunla ilgili gözüne ilk çarpan ilk bir kaç şey nedir.?

İlk önce yüzüne bakarsın sonra vücuduna veya kiyafetine ve tabiki nasıl davrandığına, aynen senin gibi kızlar da iç güdüsel olarak ilk bunlara bakarlar ve bunlars göre hüküm verirler. Yani bir kızın ilgisini çekmek istiyorsan onun üzerinde iyi bir izlenim bıraktığına emin olmalısın.

Bunu yapabilirsen doğal olarak senin hakkında daha fazla şey bilmek isteyecektir.

Hoşlandığın Kızın İlgisini Çek

Bir kızdan hoşlanıyorsan ve onun ilgisini çekmek istiyorsan fakat onu tanımıyorsan şu 6 şeye çok dikkat etmelisin.

1. Cana yakın ol

Onu hemen büyülemene gerek yok. Fakat başka insanlara karşı davranışların ile cana yakın ve konuşma şeklinle nezaketli olmanı bilmelisin. Bu sadece kızların değil her insanın dikkatini çeker ve onların senden hoşlanmasını ve sana ilgi duymasını sağlar.

Tabiki bu senin bir kaç günde edeceğin bir özellik değildir. Fakat bunu zamanla geliştirip iyi bir seviyeye getirirsen her kızı kendine çekme kabiliyetinde olabilirsin. Hatta bunu özellikle denemesen bile.

2. Başkaları Tarafından Domine Edilme

Arkadaşlarınla zaman geçirdiğinde onlar seni önemsemiyor mu? Onlarla beraber olduğunda bütün kararları onlar verdiğinden kendini az güvensiz hissediyormusun. O zaman bu tür arkadaşlar ile fazla zaman geçirme ya da onlar tarafindan domine edilmemek için özgüvenini geliştir.

Bir gurup içerisinde başka erkekler tarafından domine edildiğin zaman zayıf görünürsün ve ilgisini çekmek istediğin kız büyük bir ihtimalle dominal arkadaşını senden daha enteresan bulacaktır. En iyi kızın guruptaki en iyi erkekle beraber olmak istemesi gayet normal bir şeydir ve bu genelde böyle olur.

3. İyi Giyin ve Kendine Bak

Bir erkeğin bir kızda ilk gözüne çarpan şeylerden biri nasıl giyindiğidir. Aynı bunun gibi senin kiyafetin ve giyinme tarzın da, bir kızın ilk farkettiği şeylerden biridir. İyi giyimli olursan kolaylıkla göze çarparsın ve böylelikle kızların dikkatini çekme şansın çok daha fazla olur.

Ayrıca bakımlı olmak, spor yapmak ve güzel kokmak şahane bir erkeği normal bir erkekten ayıran seni farklı yapan şeylerdir. Bunlara dikkat etmen senin kadınlar tarafından daha çok fark edilmeni sağlayacak ve onların senden hoşlanmasını daha kolaylaştıracaktır.

4. Gül ve Gülümse

Kızlar genelde eğlenceli erkeklerden hoşlanırlar. Bu sadece kızlar için geçerli değildir. Bu tür erkekler genellikle insanlar tarafından da sevilir. Bu yüzden neşeli ve espirili olmaya çalış fakat aynı zamanda kendine saygılı kalmayı unutma, kimse değerini hafife almasına da izin verme.

Kızlar pısırık erkekleri sevmezler. Yani cana yakın ve güler yüzlü insan olmak demek prensiplerinin olmaması demek değildir.

5. Erkek Gibi Dur

İyi bir duruş boynu daha uzun gösterir ve ayrıca özgüvenin simgesidir. Dik durman ve dik yürümen özgüvenin artmasını sağlar ki buda kızların çok hoşuna gider. Kızlar özgüvenli erkeklere bayılırlar tabiki özgüvenli olmak için sadece duruşun iyi olması yeterli değildir.

Ama en azından o sana iyi bir his verir ve her seferinde nasıl durman gerektiğini hatırladığında, sana özgüvenli olman gerektiğini de hatırlatır. Anlayacağın kendine güvenerek omuzların dik ve göğüsün dışarda bir şekilde yürümeyi ve tabiki öyle durmayı sakın unutma.

6. Göz Kontağına Gir

Göz kontağı bir kızla aranda kıvılcımlanmaya neden olabilir ve kızların ilgisini çekmenin en kolay yoludur. Eğer göz kontağı ile flört etmeyi öğrenirsen belkide onun senden hoşlanmasını tek kelime bile söylemeden sağlayabilirsin. “Doğru flört etmek” ile ilgili bir derleme yapmıştım bunuda okuyabilirsin. Sizin için önemli ipuçları veriyorum arkadaşlar mutluluklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here