Kadınların Erkeklerde Hoşlandığı 8 Şey!

0
80

Ben bu kızları nasıl etkileyeceğim bir türlü anlamıyorum kardeşim diyen onlarca erkek var şöyle yapıyorum olmuyor böyle yapıyorum olmuyor bir gün onu yapıyorum oluyor, ertesi gün yapıyorum bu sefer olmuyor diyorsunuz ve sizi çok iyi anlıyorum beyler bu makalemiz tam size göre isterseniz hemen başlayalım.

1. Duygularından Bahset

Erkekler genelde hislerini dışa vurmakta zorlanırlar, bunun onları güçsüz göstereceğini düşünürler oysa neler hissettiğinizi söylemek hem sizi rahatlatır hemde karşınızdakiyle çok daha dürüst ve sağlam bir ilişki yaşamanızı sağlar. Sizin ne düşündüğünüzü sizin ağzınızdan duyan kadın kafasında onlarca şey kurmaz ki normalde kurarlar biliyorsunuz. 🙂

2. Plan Program Yap

Kadınların kafasında binlerce çark aynı anda çalışır yemek, alışveriş, tek tek ayakkabıları, ojeleri, arkadaşları, makyaj malzemeleri, bu kadar yoğunluğun içerisinde programları siz yaparak ona yardımcı olun hadi bu akşam şuraya yemeğe gidelim deyin, Hadi haftaya şu gün şurada Sinama’ya gidelim deyin, Bu yaz Antalya’ya gitmeye ne dersin bak şöyle çok güzel bir tane tatil buldum deyin.

3. Pozitif Ol!

Kavgacı, yıkıcı, sinirli, egolu, rest çeken erkek asla olmayın sakin, olgun, pozitif ve espirili olun kadın sizin yanınızda kendini huzurlu hissetsin.

4. Tutku!

Spor, müzik, dans, yazmak her hangi bir hobi tutku ile bağlı olduğunuz bir şey mutlaka olmalı hayatınız da bir tutkunuz olması sizin kendinize ait bir dünyanız olduğunu ve bu tutkunuz için her an motivasyona sahip olduğunuzu gösterir yani bir amaç için uğraşıyor olmanız kadınları etkiler.

5. Diğer kadınlar!

Ailenizden veya etrafınızdan her hangi bir kadına davranış şekliniz yanınızdaki kadının zihninde çok şey canlandırır. Eğer bu başka kadınlara karşı kaba, saygısız, umursamazca davranıyorsa ve sadece bana iyi davranıyorsa bu işte bir iş var demektir diye düşünür ve kadınlar bunu yemez canlarım ilerde sizin ona da öyle davranacağınıza bir kere kafada yüzde yüz emin olur.
Bu yüzden sadece yanınızdaki kadına değil, bütün kadınlara saygılı olun, bütün bireylere saygılı olun, bütün canlılara saygılı olun.

6. Kediler

Bir erkeğin genel olarak hayvan sever olması çocuk sever olması, Ağaç sever olması, çiçek sever olması yani şevkatli merhametli olması kadınları çok ama çok etkiler çünkü kendisine de o sevgiyi o anaçlığı göstereceğinizi düşünür ve eğer sizinle evlenmeyi düşünüyorsa ilerde çocuklarınıza da o anaççılığı düşünür kafayı kullanın biraz.

7. Hijyenik Olma

Kadınlar misler gibi parfüm kokan kişisel temizliğine ve sağlığına özen gösteren erkeklerden çok hoşlanır. Sizin kendinize duyduğunuz bu saygı sayesinde yanınızdaki kadın da size saygı duyar.

8. Dinlemek!

Kadınlar çok dır dır ediyor dersiniz ama niye sebebini soruyor musunuz hiç yok.! Kadını gerçekten dinlediğinizi ve onun fikirlerine saygı duyduğunuzu ona göstermelisiniz. Söylediği şeylerden ne istediğini veya ne istemediğini anlamalı ona göre çözüm bulmalısınız o zaman dırdır mırdır etmez kadınlar.
Tüm erkekler aynı olmadığı gibi tüm kadınlar da aynı değil fakat genel olarak kadınların erkekler de etkilendikleri şeyler bunlar sizin de aklınıza gelen şeyler varsa bize yorum atmaktan çekinmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here