Kadınları Erkeklerden Soğutan 7 Neden

0
83

İstemeden de olsa öyle davranışlarınız var ki kadınlar kaçıyor sizden. Böyle olmasını istemezsiniz biliyorum fakat tam tersine sebep oluyorsunuz. Sizlere kadınları etkilemenin yollarını burada anlatacağım işte Kadınları erkeklerden soğutan 7 neden.

Sevgilinizin size heyecanla bir şey anlattığını düşünelim. Okuldaki arkadaşı pınarın, sabah kalktığında neler yaptığını ve akşam neler yapacağından bahsettiğinde ne oldu içiniz şişti demi. Sevgiliniz de size böyle heyecanlı şeyler anlattığında elinizdeki telefona odaklanıyorsunuz. Kadınlar ilgi ister, ilgisiz erkeklerden nefret ederler sizler onlar size bir şeyler anlattığında heyecanlarına ortak olun bu davranışlarınızdan hemen vaaz geçin benden söylemesi. Sevgilinizle ilgilenmediğiniz gibi sürekli kendinizle mi ilgileniyorsunuz anladık ama bu sevginizi içinize gömün derim

Temiz Olun

Eğer temiz olmazsanız kadınları bir kenara bırakın. Erkek arkadaşlarınız hatta evcil hayvanınız bile yanınızda durmak istemez. Evden adımınızı dışarı atmadan önce kesinlikle parfüm ve deodorantınızı kullanmalısınız tabi bundan önce duş almalısınız.

Bakımı Abartmayın

Bunu derken şundan bahsediyorum hazırlanmanız bir kadının hazırlanmasından uzun sürmesin ne yani estetik güzeli erkeklerden mi olmak istiyorsunuz. Artık sene 2018 şarjım yoktu, işim vardı falan bunlar geride kaldı sevgiliniz size mesaj attığında anında dönmelisiniz anında cevap vermeseniz bile 5-10 içerisinde dönüş yapmalısınız. Kadınların yanında kötü davranışlar yapmayın sağ duyulu olmayı öğrenin.

Kıskançlık

Kadınlar aşırı kıskanç erkeklerden nefret ederler. Bazı kadınlar hafiften bir kıskançlık isteyebilir. Çoğu insan isteyebilir ama çoğu insanda aşırı olmasından rahatsız olurlar gereksizdir yani.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here