Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar

0
102

1. Yüz

Kadınlar bir erkeğin yakışıklı mı olduğunu görmek için tabiki ilk olarak yüzene bakarlar. Ama bu konu kısa bir cümle ile anlatılabilecek birşey değil. Çünkü, yüz bölgesinde önemli olan bir çok şey var. Yapılan araştırmalar da kadınların büyük çoğunluğu bakımlı erkeklerden hoşlandıkları ortaya çıkmıştır ki, buda çok doğaldır.

Biz erkeklerde genelde kendine bakan kadınları daha çok beğeniriz. Yani erkeklerde bakımlı dişler, saçlar varsa sakal çok önemlidir. Özellikle dişler kadınların en çok dikkat ettiği şeydir. Tabi ki saç ve sakal sitili de, bir erkeği yakışıklı ve çekici faktörlerdir.

Kadınlar ayrıca erkeklerin gülümsemesine ve dolayısıyla gülümseyen gözlerine de kolayca kapılırlar. Yani anlayacağın evden çıkmadan önce, saçına ve sakalına şekil ver ve mümkünse gülümsemeyi yüzünden eksik etme.

2. Vücut

Doğal olarak kadınlar yüzden sonra bir erkeğin vücuduna bakar. İşte burda spor yapmanın ve aktif yaşamanın önemi ortaya çıkıyor. Çünkü, kadınlara bir erkek de neler ararsınız diye sorulduğunda, çoğunluğu erkeğin sportif olmasının çok çekici olduğunu ve göbekli erkeklerden hoşlanmadıklarını belirtmişlerdir.

Ve ondan sonra peki erkeklerin neresine bakarsınız sorusu geldi mi? 3 şeyin çok önemli olduğu anlaşılmıştır; yapılı ve sağlam olması, geniş omuzlu olması ve poposunun güzel olması bu üç şeyide spor ile sağlayabiliriz. Ayrıca bazı kadınların da erkeklerin ellerine baktıkları ve bakımlı erkeksi elleri çok çekici buldukları ortaya çıkmıştır. Kısacası kendinize dikkat edin ve düzenli olarak spor yapın.

3. Giyim Tarzı

Kadınların yüz ve vücuttan sonra erkekler de en çok dikkat ettikleri şeyin giyim sitili olduğu anlaşılmıştır. Giydiği şeylerin pahalı olması ve öyle görünmesinden ziyade onların uyumu be tarzı çok önemli.

Yapılan anketlerde kadınların hem klasik hemde sportif giyinen erkeklerden hoşlandığı ortaya çıkmıştır. Yani anlayacağın önemli olan giydiğin şeylerin sana yakışması ve birbirine uyumlu olması sana yakışan sitili bulmalısın.

Ayrıca yeniliklere açık olup giyim konusunda da kendini geliştirmelisin. “Ne demişler, zamanlı gitmeyen zamanla gider” yani zamana ayak uydurmayan zamanla kaybolur modası geçer gider. Bu demek değildir ki, en son modayı takip edip komik şeyler giymek zorundasın.

Yeni şeyler denemekten korkma, zamanla bunlara alıştın mı yeni sitilini eski sitilinden çok daha fazla sevdiğini göreceksin. Ayrıca kadınlar güzel kokan erkeklerin kendilerini etkilediğini ve erkeğin kokusuna çok önem verdiklerini de belirtmişlerdir.

4. Duruş ve Yürüyüş

Bazı kadınlar buna özellikle dikkat ederler. Kadınlardan şu cümleyi çok sık duyarız. Onda gerçekten bir erkek havası var. Bunun tabi onun karakteri yanında nasıl durduğu ve hatta nasıl yürüdüğü ile de yakından alakası vardır.

Dik durmak, dik ve yavaş yürümek fakat kaşıntı ve kendini beğenmiş bir izlenim vermemek erkeği çekici yapar. Dolayısıyla bu tarz bir erkek, kadınların dikkatini çeker. Evet şimdi sıra sende, peki sana göre kadınlar erkeklerin neresine bakarlar. Hadi bize aşağıda yorumlar kısmında fikrini söyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here