İlk Buluşmada Sevişmek

0
1975

İki cinsinde aklında olan ilk buluşmada sevişme hepimizin 7 saniyede bir düşündüğü şeylerden bir tanesi ilk buluşmada sevişme evet bilim adamları bunu kanıtladı iki cinsinde sesli bir şekilde dolaylı yada doğrudan düşünüyor o yüzden artık bunu düşünmüyoruz demeyelim hepimiz düşünüyoruz.

 

İlk Buluşmada Sevişene Orospu Demeyin

Arkadaşlar şimdi şöyle bir şey var öncelikle erkekler olarak ilk buluşmada sizinle sevişen bir kadına kaşar, orospu vs… Böyle iğrenç tabirler yapıştırırsanız kimse sizinle sevişmez genel olarak yani topluluk olarak demek istediğim sen nasıl sevişmekten hoşalanıyor’san ve sen seks yapınca sorun olmuyorsa karşı cins içinde aynısı geçerli.

Şunu kabul edelim iki tarafında rızası olması gerekiyor saten bunu hissedersin ama sen ilk buluşmaya sevişecem diye gidiyorsan bu mantıkla genellikle o iş patlar.

Sadece Sen İstersen Olmaz

Karşı cinsin yani kızın aklında böyle bir şey varsa bile bir kere çok itici geliyor, sürekli böyle yani oraya yöneltiyorsun, sürekli bana gidelim yada sevişmek için bazı terimler kullanıyor yada ortamlara götürmeye çalışman dan ne kadar fark ettirmemeye çalıştığını düşünsen de inan bana bunu karşı taraf enerji olarak anlıyor.

Bunu nasıl bir kadının seninle sevişmek istediğini anlasan da hissetsen de onlarda hissedebiliyor. Konuşurken, bakarken hissediliyorsa aynı şeyi kadında hissediyor.

Doğal bir şey, farklı şeyler, enerji meselesi illa konuşmak değil bir bakış bir imaa, üstü kapalı bir şey yani sen onu imaa ediyorsun ama çok açık şekilde belli oluyor.

Şöyle bir nokta var ilk buluşmada sevişen bir kadın da orospu değildir. Bunu lütfen kafanızdan atın bunu iki taraf isteyerek yaptığı bir şey siz isterken onların istemesi orospu olacakları anlamına gelmez.

Namus Meselesi Tartışılır

Ve kimsenin namusu bozulmuyor saten artık namus olayı yani oraya girmeyeceğim bile… bunu 2017’de bunu tartışıyor olmamız çok mantıksız ve acı verici bir şey.

Tepkilerde gelecektir bunlarla ilgili ama birisinin birazcık demesi gerekiyor. Biraz cesur olmak gerekiyor belli konularda inanın bana bu tür tapularımız olmasaydı ne kadına şiddet bu kadar fazla olurdu bu ülkede, ne tecavüz sayıları bu kadar fazla olurdu.

İlk Buluşmada Sevişme (Seks)

 

Saten bu kendinden evrilecek bir şey bu, bunu kimse hani ne erkek ne kadın bunu oraya doğru evrilemez yani bu iki kişinin uyuşma enerjisi o akşam nasıl gittiği ile ilgili bir şey olur yada olmaz.

Kişilerin bunları yapmaları için kendilerine kural koyabiliyorlar bunlara saygı göstermemiz gerekiyor beyler. 🙂

Bunu bir yükümlülük yada bir skor yada bir milli olmak için bunu yapmıyoruz. 🙂 Bunu hani hoşumuza gittiği için bu işten sevk aldığımız için yapıyoruz. Saten bunu en başında unutamamak gerekiyor.

Buna Dikkat Edin Sizin Yüzünüzden Oluyor

Bu iş sizi mutlu eden ve zevk veren bir şey. Bunu bir zorunluluk gibi düşünmeyin mesela şuda olabilir. Sen hazır değilsen ama kadın hazırsa henüz hazır olmadığını erkekliğinden asla bir şey götürmez.

Gidip sağda solda hani kendi aranızda özel yaşadığınız bir şeyi sağda solda anlatmayın. Saten bu arada size bir şey söyleyeyim genellikle kızların buna yanaşmamasının en büyük sebeplerinden bir tanesi biz erkekler.

Çünkü sen kızın adını çıkarttığın zaman, kızın başını yakıyorsun. Kızda doğal olarak tabi ki seninle sevişmeyecektir sen derken her kezden bahsediyorum.

İstesede olmuyor bazı şeyler ve toplum baskısı giriyor işin içine ulan bu dillendirirse şimdi benim başım yanar mı? Aranızda kalsın bazı şeyler hani iki kişi yapıyorsa iki kişinin arasında kalsın.

Seks Yaptınız ve Ertesi Gün

Diyelim bu saydıklarımı bir köşeye koyduk ve hani gayet doğal bir şekilde bir birinize teniniz uydu, kafalarınız uyuştu ve seviştiniz.

Ertesi gün biraz komplike bir durum açıkçası iki taraf içinde, öncelikle bence şöyle ikiye ayırabiliriz. Nerde oldu bu olay, kızın evinde mi? yada kızın ortamında mı? senin evinde mi?

Önce kızdan başlayalım çünkü genellikle kadınlar aklınızda bulunsun bu arada, kendilerini daha rahat hissettikleri yerlerde bu şansınız her zaman için artar. Çünkü kadın rahat hissettiği yerde daha rahat olacaktır.

Amacınız Tek Seferlik Seks Yapmak

Sabaha karşı evden topuklamak. Ne yapacağını sabah bilemiyorsan ve ilk buluşmada evlenme teklifi edip kızı kandırmadı isen bence sabah topuklamak iki taraf içinde iyi olabilir o size kalmış bir şey çünkü bu kişiye göre değişen şeyler anlatabildim umarım.

Ama bir takım komplikasyonları arkanda bırakacaktır. Şöyle bir şey var İki kişinin de bu konuda net mi idi bu konuda?

Bu tek seferlik bir şey amacımız seks yapmak ve daha fazlası değilse bence sabah topuklanabilir açıkçası, uyandırmayın yada not bırakabilirsiniz. Not bırakırken teşekkür etme kesinlikle.

Güzel bir gece idi seninle güzel geçti dakikalar teşekkür ederim diyebilirsin. Ama seviştiğin için teşekkür ederim deme empati kur bakalım ne kadar itici geliyor değil mi?

İlk Opsiyon bu İkinci Opsiyon İse

Uyudunuz, uyandınız, beraber uyandınız, belki bir kahvaltı yaparsınız bir kahve içersiniz ondan sonra hani gayet medeni bir şekilde görüşürüz deyip. Bakarsınız bu arada şey de olabilir görüşmek isteyeceksiniz sabah olan muhabbetiniz gösterecektir.

En azından belki numara vereceksin yada alacaksın yada görüşürüz demen ile karşı taraftan alacağın tepki ile de az çok anlarsın görüşüp görüşmemeyeceğinizi. Ama tekrar görüşmek için abaza hareketler yapmayın.

Kendi Evinizde Seks

Kıza asla hadi git demeyin çok çirkin bir şey burada sabah kız topukladıysa numarası falan varsa arayıp şansınızı deneyebilirsiniz.

Zorlayıcı sapık moduna geçmeden tabiki telefonda saten anlarsınız vereceği cevaptan ne olacağını az çok.

Uyuya Kalmak

Uyuya kaldınız, sabah beraber uyandınız, centilmenlik hayla ölmedi ve ölmemeli bence sabah kalk bir kahve hazırla inan bana bir mesaj vermeyecektir. Yani sabah kalkıp kahve hazırlaman saten duruma göre iş evrilecektir şöyle bir tiyo da verebilirim.

Kızın gitmesini istiyorsanve kız gitmiyorsa oluyor böyle şeyler ya benim işim vardı çıkacağım evden saten gel beraber çıkalım deyip ilerde kızdan kurtulup eve geri dönebilirsin. Kızda anlar saten ne olacağını şunu asla yapma ben alacağımı aldım bas git zilli, kaşar gibi terimler kullanmayın.

Her zaman saygı çerçevesinde kalın. Amaca ulaştım tamam benim işim gücüm bitti demeyin belki kızdan çok hoşlanacaksın. Daha sonra tekrar görüşmek isteyeceksin ama öküz gibi görüştüğün için babayı alacaksın.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here