Hoşlanma Belirtileri! Bir Kızın Hoşlanma Belirtileri

0
129

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istiyorsun fakat ona sormayı gururuna yediremiyorsun. Yada ilk defa buluşuyorsunuz ve onu pek iyi tanımıyorsun ve kısa bir süre sonra sana en azından, sana ilgi duyuyor mu? Bunu tespit etmek istiyorsun. Problem değil, okumaya başlamadan önce bizi takip etmeye devam edersen ve soruların için yorum bırakırsan senin için kaleme alırım soruların cevabını.

Evet bir kadın sana ilgi duyuyorsa yada ilgi duymaya başlıyorsa, o zaman sana bilinçli veya bilinçsiz belli fiziksel sinyaller verir. Bugün sana bunları yazacağım işte bir kızın sana ilgi duyduğunu gösteren en önemli 9 fiziksel işaret.

1. Sana Yaklaşır

Bu onun senden hoşlandığını gösteren iyi bir sinyaldir. İlişki uzmanlarına göre eğer bir kadın senden hoşlanmıyorsa bunu göstermek için ya kendini geriye çeker yada ellerini önünde bağlar. Eğer sana doğru yaklaşıp senin kişisel alanını hiçe sayıyorsa kesinlikle sana ilgi duyuyordur.

2. Vücudu Direk Sana Dönük Olur

Bunun anlamı gövdesi başla beraber, ayaklarıda sana doğru bakar. Bu fiziksel işaret onun seninle ilgilendiğini ve her ne söylüyorsan onu dinlemeye hazır olduğunu gösterir. Eğer senin hareketlerine ve mimiklerine benzer şeyler yapıyorsa o zaman seninle sana dokunmadan bağ kurmaya çalışıyordur. Bir daha ki sefere vücut hareketlerine dikkat et, ve seni taklit edip etmediğini gözlemle.

3. Saçlarıyla Veya Takılarıyla Oynar

İlişki uzmanları bu fiziksel sinyalin, bir kızın sana ilgi duyduğunu ve seni daha fazla tanımak istediğini gösteren iyi bir işaret olduğunu söylerler. Fakat bu illede onun senin için ölüp bittiği anlamına gelmez. Unutma ki oraya giden yol genelde küçük sinyallerle başlar. Tabiki bu ilginin büyüyüp gelişmesi çeşitli faktörlerin bir araya gelmesine bağlıdır.

4. Vücudunun Hassas Yerleri İle Oynar

Boynuna ve bacaklarına dokunarak belkide sana sende bana dokunabilirsin sinyalini vermek istiyor olabilir ama bazen bu bölgelere nazikçe dokunması onun senden hoşlandığının açık belirtisidir. Bunun seni bazen yanıltabileceğini de unutmaman gerekir. Çünkü sakatlık olabilir veya boynunuda ağrıyor olabilir. Fakat arasında ki farkie kolay fark edebilirsin. Birisi nazik bir dokunmadır, diğeri ise kaba ovalama hareketleridir.

5. Göğüsünü Öne Çıkartır

Bazı erkekler bundan hoşlanır. Bazıları ise hiç sevmez çünkü bu onları rahatsız eder. Fakat her halukarda bu onun sana ilgi duyduğunun belirtisidir. Göğüs bölgesinin daha çok dikkat çekmesi için puşap südyenini giyecek ve göğüslerinin normalinden daha fazla güneş ışığını görmesini ve gölgede saklanmamasını sağlayacaktır. Eğer buna ek olarak omuzlarını geriye çekip göğüs bölgesini öne doğru itmeye çalışıyorsa, bu onun senin dikkatini çekmek ve seni baştan çıkarmak istediğinin açık belirtisidir.

6. Çok Güler Ve Gülümser

Eğer seninle beraber olduğu zaman sürekli mutluysa senin yanında olmaktan arkadaşlığından zevk alıyor ve seninde böyle hissetmeni istiyor demektir. Seninle gülüyor veya gülümsüyorsa bu seninde kendini iyi hissetmene neden olur. Bunu yaparak kendisine cana yakın ve vakit geçirilmesi zevkli olduğunu hissetmeni sağlar.

7. Dudağını Isırır

Eğer dudağını ısırıyorsa bu iş bitmiş demektir. Bu senden hoşlandığının en açık ve kuvvetli işaretlerinden biridir ve her sorduğun kız bunu kesinlikle doğrulayacaktır. Yoksa neden dudağını ısırsın ki, bunun için hiçbir neden yok. Tabiki uyuşturucu kullanıyorsa o başka kızlar durup dururken dudaklarını ısırmazlar. Eğer senden hoşlanmadıysa o zaman yüzüne bakmaz. Buda senin ilk fark edeceğin şeydir zaten.

8. Sana Dokunur

Zenin nerene dokunduğu önemli değildir. Önemli olan dokumasıdır. Eğer sana dokunuyorsa bunun anlamı, kendinin zenin yanında rahat ve huzurlu hissediyor demektir. Yani sana ilgi duyuyor. Yoksa böyle birşey yapmaz. Eğer sende ondan hoşlanıyorsan, onun sırtına öyle dokun ki bu mesajı aldığını anlasın.

9. Yüzü Kızarır

Sen onun etrafındayken gergin, utangaç veya çekingen ise bu iyi bir işaret olabilir. Birazda coşku karıştımı yüzünün pembeleşmesi ile sonuçlanan biyolojik bir reaksiyona neden olur. Eğer bir kız senden çok hoşlanıyorsa yüzü kızarır ve genelde aptalca şeyler söyleyebilir ve hatta basit aptalca şeyler yapabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here