Hızlı Kirpik Uzatma Yöntemleri

0
66

Kadınların yüz güzelliği her şeyden önce gelmektedir. Tabi bu durumu ortaya çıkarmak ise onların elindedir. İşte bu güzelliğin ortaya çıkmasındaki en büyük faktör gözlerdir. Gözleri ise ortaya çıkaran şey kirpiktir. Kirpik ne kadar büyük olursa gözler ve yüz hatları bir o kadar ortaya çıkmayı başarmaktadır. Peki kirpiklerinin kısaysa ne yapıp da kirpikleri uzatabilirsiniz.

Vazelin kirpik uzatma konusunda imdadınıza yetişmektedir. Vazelin hijyenik ellerinizle veya bir kulak temizleyicisinin uç kısmı ile üst kirpiklerin dibine doğru uygulanır. Bu işlem yatmadan hemen önce yapılıp o şekilde yatılabilir. Fakat bundan rahatsız olurum diyenler var ise bunu gün arasında da uygulayabilirler. Bunu düzenli olarak yaptığınızda fayda aldığınızı göreceksiniz.

Zeytinyağı gibi doğal olan yağlar veya aynı şekilde Hint yağı gibi doğal olan yağları gece uyumadan önce kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Bu maddeler içerisinde bulunduğu vitaminler sayesinde size birçok fayda sağlayacaktır. Uyumadan önce sürmüş olduğunuz yağın kurumasını bekleyip o şekilde uyumanızı tavsiye ederiz.
Dengeli ve doğru bir şekilde beslendiğiniz vakit bu durumun bile kirpiklerinize iyi gelmiş olduğunu göreceksiniz. Bu durum hem sağlığınızı hemde kirpiklerinizi olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Yumurtanın akını ve Hint yağını karıştırarak kulak temizleyicisinin uç kısmı ile veya temiz bir pamuk ile her iki kirpiğinizde eşit miktarda uygulayın. Bunu düzenli bir şekilde yaptığınız taktirde olumlu sonuçlarını elde etmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here