Hayatınızı Değişime Uğratacak 8 Gizli Güzellik Sırrı

0
73

Genel de kızlar arasın da konuşulan birazcık gizli olan güzellik sırlarından paylaşmak istedik.

1. İlk önerimiz dişlerimize bulaşmasını istemediğimiz ruj fazlalığı ile ilgili normal de parmağımızla o ruju temizlemeye çalılşıyoruz ama kıyafetimize bulaştırma riski oluyor pek hijyenik değil o yüzden bunu kaşık ile yapmayı deneye bilirsiniz. Dudak iç kısmın da kalan ve dişleri boyayan ruj kaşığa bulaşıyor ve orada kalıyor.

2. Sırada ki önerimiz bacaklarımızı doğru tıraş etmekle ilgili bunun için öncelikle saç kreminden yardım alabilirsiniz çünkü bacakları yumuşacık bırakıyor ve önce jileti önce aşağıya doğru sonra yukarıya doğru geçerek kıl dönmelerini ve sertleşmelerini en aza indirmiş oluyoruz.

3. Duş sonrasın da gözeneklerimiz açıkken vücut kremini uygulamak en iyisi ayrıca parfümüzü uyguladığınız vücut dosnası sonrasın da kalıcılığı artıyor çünkü iyi nemlendirilmiş bir cilt kuru cilde göre parfümü vücutta daha uzun süre tutuyor ve bu şekilde mis gibi ter temiz kokmamıza yardımcı oluyor.

4. Duş perdelerini asmak için kullanılan halkalar farklı bir hizmet edecek eğer sizde bizim gibi çekmecenin içerisine yada sağda solda tokalarınızı kaybediyorsanız veya onları bulmakta zorlanıyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. Tokalarınızı bu halkalara takarak tokalarınızı kaybetme yada arama derdinden kurtuluyorsunuz. Gerçekten çok pratik ve zaman kazandıran bir hile.

5. Kaşlarınızı aynayı çok yakından tutup veya görüntüyü daha büyük gösteren aynalarla almaya çalıştığız da onları bozma veya düzgün alamama riskiniz artıyor, bunun yerine biraz daha uzak durup ve normal aynalara bakarak almayı deneyebilirsiniz.

6. Sırada ki önerimiz için soğuk süt gerekiyor bunu gözümüze uyguluyoruz ve göz morluklarını, şişliğini en aza indirmiş oluyoruz.

7. Avokado meyvesi benim çok severek tükettiğim meyveler arasın da ama aynı zaman da çok sert yapıda olsada çekirdeği mikserden geçirerek salatalarımıza ekleyebilir yada bir yüz kremi maskesi ile karıştırarak peeling yapabiliriz. Bu meyvenin çekirdeğini atmayın çünkü içerisin de çok sayıda vitamin ve minarel duruyor ayrıca cildi besleyerek gençleşmeye de yardımcı oluyor.

8. Mavi renkli Eyeliner kullanımı göz şerit renk bozukluğunu veya farı rengi dengeler gözlerimizin daha büyük ve parlak gözükmesini sağlar. Elimde böyle bir Eyeliner yok diye üzülmeyin şimdi evde bunu kendimize yapacağız. Bunun için göz primerı simli laylar istiyorsanız az miktar da sim ve mavi renkli bir far gerekli bunları karıştırdığınız da açık mavi ortaya çıkıyor sizler de evde deneyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here