Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

0
68
354750

Eski sevgiliyi unutmak kolay değil diye düşünebilirsiniz fakat onunla içinizde bir takım şeyleri tek başınıza yaşayarak da hiç bir zaman mutlu olamazsınız. Bu sebepten dolayı biran önce kararınızı verip, onu unutmaya çalışmalısınız.
İlk olarak ona ait hediye, eşya veya ev, hatta onun sevdiği şarkı veya dizi… Her ne varsa bunlardan biran önce kurtulmalı ve onu hatırlatacak bir ortamı gözünüzün önünden yok etmelisiniz ve aynı zamanda birlikte dolaştığınız yerlere uzunca bir süre gitmemelisiniz. Ardından onunla karşılaşabileceğiniz mekanlar varsa oralara unutma süresi zarfında pek gitmemeli ve karşılaşma ihtimalini en aza indirmelisiniz. Bu süre içerisinde en zor kısmı ise birlikte çekilmiş olan fotoğraflar olacaktır. Fakat bunlardan kurtulmadığını sürece her baktığınızda o anıları tekrardan yaşamış olacaksınız ve acınız iki katına katlanacaktır. Bu sebepten bunlardan hemen kurtulun.

En kötüsü onun çok sevdiğiniz bir kokusu olmasıdır. Bu kokuyu aldığınız vakit bütün emeklerinizi yok etmiş olursunuz. Bu sebepten dolayı eğer ki sizde onun parfümü varsa ondan hemen kurtulmalısınız. Onunla ilgili olan iyi anıları aklınıza getirmeyin. Size yaptığı kötülükleri ve sizi ağlattığı günleri düşünün.

Dışarıya çıkıp kendinize yeni kıyafetler alın. Saçınızın rengini değiştirin. Kendinize değişik bir hava katın ve artık sosyal bir hayat yaşayın. Arkadaşlarınızla gezin eğlenin ve hatta yeni arkadaşlar yaşayın.
Hayatınıza renk gelsin diye küçük flörtler yaşayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here