Doğru Flört Etmek

0
184

Flört etmek basit değil, sadece erkekler için bir metin oluşturduk işte; doğru flört etmek nasıl olur, flört etme taktikleri, en iyi flört etme gibi sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Güzel bir kızla tam olarak nasıl flört etmen gerektiğini yazacağım.

Bir çok erkek flört ederken neyin etkili olduğunu ve neyin işlemediğini karıştırır ve tabiki bu büyük bir problemdir. Eğer bu yazacağım basit adımları bilirsen her kızla flört etme kabiliyetin de olabilirsin. Bu yüzden sana ustaca flört edebilmende yardım edebilmek için, bilmen gereken altı adımı hazırladım hadi hemen başlayalım.

1. Doğru Zamanlama

Nerede olursan ol. Eğer bir kızla flört de başarılı olmak istiyorsan zamanlaman her zaman iyi olmalıdır. Kötü zamanlama senin o anda ki şansını değil, ayrıca ilerde eline geçebilecek şansınıda mahvedebilir. Aslında doğru zamanı da saptamak da oldukça basit, eğer meşgul ise bir şeye odaklanmış ise olayı ertelemek en doğru karardır. Buna karşın eğer bunlar söz konusu degilse ve bulunduğunuz yer buna el verişli ise beklemek için bir neden yoktur. Bununla beraber bilmen gereken çok önemli bir şey daha var. Eğer kendi kendine şimdi doğru zaman değil diyorsan belkide farkında olmadan bahane buluyor olabilirsin.

2. Dikkatini Çekmek

Ona yanaşmak için en iyi zaman olduğunu fark ettin, şimdi ilk önce onun dikkatini çekmen gerekir ki, ona yanaşabilesin. En azından senin böyle bir hamle yapacağını düşünmesini böylelikle sağlamalısın. Onu tamamen şaşırtmayacağından emin olmanın en iyi yolu nedir? Biliyor musun. Kibarca göz kontağına girmek ve gülümsemek, böylelikle flört başlamış olur. Burda önemli olan, olayın basit ve hoş olması fakat tehditkar olmamasıdır.

3. Doğru Şeyle Başlamak

Evet dikkatini çektin ve tabiki ona yaklaşmadan önce, konuşmaya nasıl başlayacağını düşünmen gerekir. Önceden hazırladığın bir şeyle başlayabilirsin ki,buda iyi olabilir. Bunu yapmak istiyorsan ayrıca cesur laflarla başlarsan o zaman bu tür bir erkek olduğunu bütün bir sohbet boyunca göstermelisin. Eğer gerçekten öyle bir erkek değilsen olayı basit tut, selam ver ve kendini taktim ederek başla çünkü, ilk söylediğin şeyin çok stratejik olmasına gerek yok. Sadece onu kendine güvenir şekilde söylemen önemli.

4. Konuşma Şeklin

Şimdi konuşmaya başlama zamanı ve işin asıl temeli bu, çünkü flört etmenin olayı aslında sohbet etmekten başka bir şey değil. Fakat ne konuştuğundan ziyade onunla nasıl konuştuğun çok daha önemli. Sana tavsiyem sohbet ederken aşırı flört etmek yerine, sanki her hangi birini tanımak istiyormuşsun gibi konuşma; şimdi sana bu biraz acayip gelebilir. Fakat olayı şöyle düşünmelisin. Onunla bu şekilde arkadaşca konuşman olayı onun için hem rahat ve zevkli yapacak hemde senin üzerinden baskıyı alarak daha rahat olmanı ve sohbetten daha fazla zevk almanı sağlayacaktır. Ayrıca, buda onun seninle konuşmaktan daha fazla mutlu olmasını sağlayacaktır. Eğer hayla onunla ilgilendiğini açıkca belli etmek istiyorsan tek yapman gereken şey; ona onu dinlediğini belli etmektir. Tabiki bunun yanında, abartısız gerçek iltifatlarda bulunabilirsin.

5. Bırak O Daha Fazla Konuşsun

Eğer çok konuşursan ona iyi bir dinleyici olduğunu gösteremezsin bu yüzden, çok konuşma ve onu daha fazla konuşmasına bilerek izin ver. Konuşmayı tabiki sen başlatabilirsin fakat, onu tek başına devam ettirmek zorunda değilsin. Eğer flört etme moduna girdiyse eğer ve sende ona fırsat verirsen sana karşı çok çabuk açılacaktır. Buda seninle ilgilendiğini gösterir. Bu yüzden onu sürekli güldürmeye çalışmak yada bir sürü farklı konular açmak yerine bırak o sana sorular sorsun. Böylelikle onun ilgilendiği şeyler hakkında konuşmuş olursunuz. Yapmaman gereken iki şeyi de sana hatırlatmadan geçemeyeceğim. Bir çok erkek bunların taktikler olduğunu düşünür. Sakın ha onunla dalga geçme ve onun kusurlarını arayıp yüzüne vurma. Bunları yaparsan seni bir daha görmek isteyeceğini hiç sanmıyorum.

6. Onunla Birdaha Görüşmek

Herşey yolunda gittiyse büyük ihtimalle sohbetin sonuna doğru ilk aklına gelecek olan şey, onunla bir daha görüşmek için telefon numarasını almayım olacak. Eğer gerçekten iyi anlaştıysanız be onunla tekrar konuşmak istiyorsan ona telefon numarasını sor yada numaralarınızı değiştirmeyi teklif et sana numarasını seve seve veriyorsa o zaman sohbetinizden be flörtünüzden zevk aldı demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here