Dikkat Sevgiliniz Size Nasıl Sarılıyor?

0
165

Her insan duygularını size sözlü olarak ifade edemeyebilir veya ifade etmekte ciddi bir şekilde zorlanabilir neyse ki beden dili sayesinde duygularınızı konuşmadan da anlatabiliyoruz yada karşımızdaki duygularını bu şekilde anlatabiliyor. Sarılmakta duyguların en güzel yanı ve en güzel yolu ancak her sarılma şekli elbette aynı duyguları ifade etmiyor bu makale de sarılma şekillerine göre ilişkiniz hakkında ortaya çıkan gerçeklere bakacağız. Bu tarz makalelerin devamı için paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

10. Arkadan Sarılma

Arkasından güçlü bir kucaklaşma eşinize sizin tüm zorluklardan korumaya hazır olduğunu ve sorumluluktan korkmadığını söylüyor o gerçek bir şovalyedir ve onun yanında kesinlikle güvende hissedeceksin bir erkek bir kadına sessizce sarılıyor, kadında sessizliği koruyor bu sıcak ve huzur dolu ellerden yayılan sıcaklık dalgalarını hissediyor.

9. Belinden Sarılma

Bir erkek henüz sana duygularını ifade edememiş olsa bile bu kucaklaşma adeta konuşuyor o seninle mümkün olduğu kadar çok vakit geçirmek istiyor.

8. Tek Kolla Sarılmak

Aslında bakarsanız bu tehlikeli bir sarılma yöntemi çünkü karşınızdaki insanı ne kabul ettiğinizi nede kabul etmediğinizi belirtmiş olursunuz. Sarılmak ile sarılmamak arasındaki bu duruma çok fazla düşmeyin resmi bir sarılma gibi gözüküyor.

7. Sırtından Sarılma

Böyle sarılmak romantik ilişkilerden çok dostluklar için daha yaygın artık sadece arkadaş iseniz o sırada romantizm çok olası değildir. Arkadaşınızın size destek olacak ve sorumluluklarınıza yardım etmeye çalışacaktır. Ve eğer bir ilişkiniz varsa bu sizin kullandığınız tek sarılma şekli ise ilişkiniz bakımından düşünmeye değer çünkü ilişkide aşktan çok dostluk daha fazla gibi.

6. Gözlerinizin İçine Bakarak Sarılması

Bu tip sarılma ikinizin arasında doğru ve derin bir bağlantının sembolüdür o size çok değer verir ve ilişkiniz de gerçekleşe her şey onun için gerçekten önemlidir bu tür ilişkilerin bir geleceği vardır.

5. Londra köprüsü Tarzı Sarılma

Aranızda gerçek anlamda bir mesafe var belki bir birinize önem veriyorsunuzdur. Ama neden, ilişkinizi bir gözden geçirmelisiniz ilk başta samimi gelse de bir müddet sonra birbirinizden soğumanıza neden olabilir. Geç olmadan bu sarılma şeklinizi düzeltin.

4. Kucaklayarak Uzun Süren Sarılmalar

Bu kucaklaşma her kez için kesinlikle aşina sevdiklerimizin desteğine ihtiyacımız olduğunda gereklidir ama bir ilişki de şu anlama geliyor. Sevdiğiniz size olan neşesini ve üzüntüyü kabul etmeye hazır o sadece sizinle olmak istiyor şartlar önemli değil.

3. Yaramazca Sarılma

Eşiniz çok ateşli ve ilişkinizi yeni bir aşamaya taşımak için sabırsızlanıyor böyle sarılan bir erkek kadının kendisine ve yalnızca kendisine ait olduğunu çabucak göstermeye çalışmakta ilişki yeni başlamışsa saten elini kollamıyor ise bu derin duyguların pek konuşmadığının göstergesidir. Sadece size karşı oyun yapıyor olabilir tabi uzun zamandır beraberseniz o vakit yanlış bir şey yok her şey yolunda. Tam aksine ateş hayla yanıyor ve aşk hayla ateşli.

2. Güçlü Bir Şekilde Sarılma

Bir erkek sana sıkıca sarılırsa ve afifçe sırtınızı okşarsa o zaman şanslısınız size çok iyi davranıyor ve sizi cesaretlendiriyor. Bu erkekler çok içten ve samimi ve romantiktir ve güçlü, mutlu bir aile olmayı hayal kurmayı ve olmasını çok ister bu arada aynı zamanda harika baba olurlar bu bakımdan onlara iyi bakın.

1. Hızlıca Sarılıp Bırakmak

Aceleci işi olsa da tam anlamıyla sarılmanın ne olduğunu size hissettirmese de az çok işe yarar bir yöntem yaklaşık 10 kişiden 9’u uzun soluklu sarılma yaparken 10’da 1’i sarıl bırak tercihi veriyor. Bu genellikle işi acele olanların ama karşısındakine de sevgisini vermek isteyenlerin metodu.

Bu gibi paylaşımların devamı için paylaş destek ol teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here