Detoks Suyu Nasıl Hazırlanır?

0
86

Detoks suyu hem arındırıcı hem de yağ yakıcı niteliğinden dolayı özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Kısa süre içinde vücudu temizlemek arınmak ve fazla yağların yakımını sağlamak istiyor iseniz detoks suyundan yardım alabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için detoks suyu nasıl hazırlanır bu konuda bilgilendirme sağlayacağız. Eğer yağ yakıcı bir detoks suyu uygulamak istiyor iseniz bu süreçte istikrarlı davranmak en önemli husustur. Düzenli kullanım yağ yakımı için önemlidir.

Yağ Yakıcı Detoks Suyu

1 adet sulu limonu iyice sıkın. Bir sürahi içine dökün, üzerine 2 yemek kaşığı elma sirkesi ekleyin. Ardından 2 su bardağı suyu malzemelerin üzerine döküp iyice karıştırın. Sabah uyandığınızda aç karnına ve akşam yemeklerden en az 2 saat önce bu karışımdan birer bardak için. Her gün karışımı taze olarak hazırlayın. Arındırıcı detoks suyu olarak da tarçınlı detoks hazırlayabilirsiniz. Bu karışım sayesinde baş ağrısı, stres ve yorgunluk gibi şikayetler kaybolacak vücut temizlenecektir.

Arındırıcı Tarçınlı Detoks Suyu

Bir sürahi içerisine bir adet orta bol elmayı dilimleyerek atın. Ardından 3 adet çubuk tarçını sürahi içine atıp üzerine 3 bardak ılık su ekleyin. 15 dakika beklettiğiniz karışımı sabahları ve yemeklerde yarım saat önce için. Her uygulamada yeniden taze olarak detoks suyunu hazırlayın. Vücutta meydana gelen sebepsiz ağrılar, yorgunluklar için bu detoks tedavi edici özelliktedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here