Cilt Lekelerini Yok Etmenin Yolları

0
80

Cilt lekeleri birçok faktöre bağlı olarak oluşmaktadır, hem dışsal nedenlere bağlı hem de hormonlara bağlı olarak oluşur, cilt lekeleri evde kolayca hazırla bileceğiniz kolay birkaç yöntemle cildinizde oluşan lekelerden kolayca kurtulacaksınız.

ilk yöntemimiz yarım yemek kaşığı toz şeker, bir yemek kaşığı limonun suyu ve bir yemek kaşığı su ile iyice karıştırın ve cilt lekelerin ize uygulayın uygularken parmak uçlarınız ile masaj yapın ve 20 dakika kadar bekletin maskeyi cildiniz de ardında ılık su ile yıkayın bu maskeyi iki günde bir yapın. İki hafta boyunca düzenli olarak bu maskeye devam edin.

İkinci bir maskemiz ise, bir yemek kaşığı bal ve bir limon kaşığı limon suyunu karıştırın ve ciltteki lekeleriniz uygulayın otuz dakika kadar bu uygulamayı cildinize bekletin ve sonra yıkayın haftada 2-3 defa bu uygulamayı yapın düzenli olarak 3-4 hafta düzenli olarak uygulayın iki üç uygulamadan sonra cilt lekeleriniz in renklerinde açılma olduğu göreceksiniz zamanla doğal cilt renginizi alacaktır cilt lekeleriniz tamamen gidecektir.

Doğanın mucizesi olan zerdeçal, cilt lekelerini de yok etmede mükemmel sonuç verir yapmanız gereken bir yemek kaşığı toz zerdeçalın içine iki yemek kaşığı süt ve yarım yemek kaşığı zeytinyağı ekleyin ve iyice karıştırın kıvam bulunca yüzünüz de ki cilt lekelerine uygulayın 20-25 dakika kadar bekletin ardın da yıkayın ve haftada 2 defa bu maskeyi uygulayın ve bir ay boyunca bu maskeye devam edin birkaç uygulamadan sonra cildiniz de yavaş yavaş kendi doğal rengini alacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here