Beyaz Fırın Nerede? Beyaz Fırın`da Ne Yenir?

0
138

Beyaz fırın nerede, beyaz fırında ne yenir derseniz işte cevabımız; Suadiye beyaz fırın, adı üzerinde suadiye de sahilden gelecek olan müşteriler suadiyeye geldiklerinde yolun sonunda suadiye otelini görecektir. Oradan sola dönüldüğü zaman suadiye isimli park var merkez burada; mustakil 3 katlı bir bina, bahçeli, otoparlar yakın çevrede bulur, vale sistemi mevcut ücretsiz tabi bağdat caddesinde yürüyüş yapmış müşteriler için de bağdat caddesi suadiye de büyük olan zara mağazasından içeri, sahile doğru, deniz tarafına doğru dönüldüğünde sahile kadar gidildiğinde yolun sağında yine gözükecektir. Karşı taraftan deniz yolu ile gelmek isteyenler için de bostancı deniz otobüsünü yada iskelesini kullanmaları uygun olacaktır. Kadıköyden gelmek isterseniz vapurla o zaman da dolmuşlar saten neredeyse suadiyedi mağazanın önünden geçiyor. Beyaz fırın suadiye dışında beyaz fırın kadıköy, beyaz fırın çifte havuzlar, beyaz fırın erenköy mağazalarımız var. Hepsi birbirine çok yakın belki ama hepsinde gerçekten çok farklı tadlar; lezzet olarak söylemiyorum ama ortam olarak çok farklı ortamlar hissedeceksiniz keyif alacaksınız diye düşünüyorum.

Beyaz fırın`da ne yenir?

Beyaz fırında olmazsa olmaz bence; sabah kahvaltıları mutlaka, sandviçler özellikle çok güzeldir. Neden kahvaltı çünkü çok farklı ürünler her yerde bulunamayacak ürünler yapılıyor. Her yerde bulunabilecek olsa bile her geçen gün farklılaşıyor anlatılmaz yaşanır diyebilirim. Çok çeşitleri bulunur bunun nedeni eski bir firma olması börekler, kurabiyeler, yeni lezzetler, yeni keşiflerle karşılaşacaksınız güne ben en güzel kahvaltiyla burada başlayın derim.

Beyaz Fırına Neden Gidilir?

Beyaz fırın 1836 yılında balatta kuruldu bulgarlar fırını olarak bilinirmiş. Beyaz fırın taze, yerinde satan ve bu kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen, dünyada ki lezzetleri türk damak tadına uyarlayan bir firma bu özellikler ile diğer firmalardan farkı ile ayrılmaya çalışıyor. Müşteri profili her yaştan her zaman diliminde oldukça fazladır. Müşteriler self servis olarak alıyor istediklerini ailenizle, arkadaşlarınızla etkinlikler düzenleyerek güzel güne ister başlayın ister bitirin arkasında beyaz fırın sizlerin damak tadına dünyaları veriyor abartmıyorum. Bu kadar yazdık artık size düşen gidip yeni keşifler yapmanız afiyet olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here