Arzulanan Bir Kadın Olmanın 10 Kuralı

0
2517

Nasıl sevgilim beni aldatmaz ve nasıl vazgeçilmez bir kadın olurum işte bu konuları ele alarak böyle bir liste hazırlamak istedim. Vazgeçilmez bir kadın olmanın yolları.

Çekici kadın olmanın sırları

1. Sevdiğiniz kişiyi kıskansanız bile bunu çok belli etmeyin, kendini vazgeçilmez sanmamalı eğer birine vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz ilk vazgeçecek kişi siz olursunuz.

2. Erkeklerin size tutulmasını çok istiyorsanız onun zayıf yönlerini tespit edin ve eksikliğini giderin ona sonuna kadar destek verin kendini değerli hissetmesini sağlayın bunu zayıf bir beden diliyle acınarak yapmayın, güçlü duruşunuzu koruyarak yapın ve dozunda verin bir süre sonra erkek için vazgeçilmez bir kadına dönüşmeye başlayacaksınız.

3. Hayır demeyi bilin o beni çok seviyor diye her durumda evet demeyin asla tabi eğer her şeye evet diyorsanız aslında kendinize hayır demiş olursunuz. Unutmayın hayır derseniz bunu her zaman evete çevirebilirsiniz ama evet dediğiniz de bunu hayıra çevirmeniz oldukça zor.

4. Hatalarını hemen affetmeyin, her hatanın bir bedeli olduğunu öğretin, her insan hata yapar siz de hata yapabilirsiniz fakat nasıl ki hayatta yaptığınız bir hatanın bir bedeli varsa ve bu bedel size o hatayı tekrarlamanızı engelliyorsa ona da hata yapmanın bir bedeli olduğunu öğretin.

5. Kendi arkadaş çevrenizi arttırın a sosyalleşmeyin, bu ilişkilerde en çok yapılıyor ve yapılmaya devam eden bir hata bir ilişkiye başladığında hemen arkadaşlarla ilişkiler kesiliyor sonra yanınızda tek o kişi kalıyor.

6. Genç kızlara sesleniyorum kişisel bakımınızı, güzelliğinizi eksik etmeyin. Onun için değil kendinizi mutlu etmek için güzelleşin başkalarını sevin ama kendinizi çok sevin kendisini sevmeyen kişi hiç kimseyi sevemez.

7. Hobileriniz den vazgeçmeyin o okumuyor diye, o etkinliklere gitmiyor diye kendinizi kısıtlamayın hayatta zevk aldığınız şeyleri yapmaya devam edin bu sizin yaşam enerjinizi korumayı sağlıyor. Enerjisi olan kadın çekici ve vazgeçilmez bir kadındır.

8. Sevgili iseniz çok sık görüşemeye çalışın. Evliyseniz kendinize özel zaman ayırın her zaman dip dibe olmak zorunda değilsiniz.

9. Hayatınıza çok fazla müdahale etmesine izin vermeyin tabi ki erkek ve kadın belli bir noktaya kadar bazı kurallara sarkık kalmaları gerekir. Kendi aralarında bazı anlaşmalar olmalı ama unutmayın Taviz tavizi doğurur. Sadece ona sınırlarınızı çok güzel bir dille göstermeniz gerekir.

10. Öz güvenli olun sadece kadın erkek meselesinde değil her insan öz güvenli bir kişinin yanında olmak ister. Öz güvenli kişiler kadın olsun, erkek olsun her zaman çekicidirler.

Umarım bu 10 tüyoyu hayatınıza geçirirsiniz. Eğer olumlu sonuçlar alırsanız arkadaşlarınızla paylaşın kendinize çok iyi bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here