Arkadaşıma Aşk Oldum!

0
101

Arkadaşıma aşk oldum. Benim en yakın arkadaşım o benim, ne yüzle ona açılacağım ona, yıllardır beraberiz. Diyorsan, okumaya devam et. Anladık arkadaşına aşk oldun. Yalnız çok ince bir çizgidesiniz dikkat edin ya çok güzel bir aşk sizi bekliyor yada sonunuz hüsran. Çünkü. Ya arkadaşlığınız bite bilir yada hem arkadaşınız hem sevgiliniz olur. Şimdi bu ikramiyeden size ne çıkacak onu kestirmeye çalışalım.

Aslında şanslısınız arkadaşınız olduğuna göre onu tanıyorsunuz. Ne tiplerden hoşlanır. Önceki ilşkisi nasıldı, nasıl bir ilişki istiyor, önceki ilişkisi kısa mı sürdü uzun mu sürdü, neler yaşandı, ne istiyor, belki evlenip çocuk yapmak istiyor. Sizde bunları istiyor musunuz yada size bunlar uygun şeyler mi? Bu soruların cevabını bilmek işinizi kolaylaştırır.

Gerçekten ciddi misiniz? Yani arkadaşınız ile hakkaten hoşlanıyor musunuz. Bu soruyu sürekli sorun kendinize ki kendiniz emin olun. Ona göre adım atın tanımadığınız biri olursa ilişkiniz de yürümez ise hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz. Ama arkadaşınızla sevgili olursanız. İlişkinizin sonunda hem sevgilinizi hem arkadaşınızı kaydedebilirsiniz.

Sadece ilk önce duygularınızdan emin olun. Siz kendi duygularınızdan eminseniz, sıra onun duygularından emin olmaya gelir ki; bunun leveli daha da yüksek. Bir kere bu insanı tanıyorsunuz. Sevdiği insana da nasıl davranacağını bilirsiniz. Sizede öyle mi davranıyor. Bir gözlemleyin bakalım, yalnız bu konuda objektif olmanız gerek. Siz ona aşksınız diye her hareketini sizden hoşlanıyor gibi bir hisse kapılıp yorumlamayın lütfen.

Sizde ona sinyal verin. Duygularınızla, hareketleriniz ile hafiften belli edin. Yani yüzüne haykırmayın, hareketleriniz ile mesajınızı verin. Bakın bakalım o nasıl tepki verecek, kendini çekiyor sizden biraz uzaklaşıyorsa cevap belli. Bu durumda sakın ama sakın üstüne gitmeyin, arkadaşlığınız bozulmasın. Ama sizden kaçmıyor daha da yaklaşıyorsa olayı çözdük demektir.

Oda arkadaşlığınızı bir adım öteye taşımak istiyordur. Ama emin olmadan asla ama asla adım atmayın.
1. Kendi duygularından
2. Onun duygularından
3. İlişkiniz yürür mü? Çok önemli arkadaş iken, gülüp eğleniyorsunuzdur ama sevgili olunca işler değişecek. Sizde biliyorsunuz ama siz daha zekisiniz siz karar verin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here