24 Saatte Etkili Aşk Duası

0
231

Çok güçlü bir aşk duası paylaşacağım. Vereceğim duayı kullanan her kimse etkili aşk duası, aşk duaları, kısa sürede etkili aşk duaların etkisini görecek. Burada vereceğim kilit nokta vereceğim adımları harfiyen yapılmasıdır.

Ayrıca niyetiniz net olmalı, niyetinizi sözel anlamda tarif etmenize gerek yoktur onu yüreğinizde hissetmeniz yeterlidir. Bazen bir problem sizi sevdiğiniz kişiyle aranızı bozmaya neden olabilir.

Eski sevgilinden ayrılmış olabilirsin yada sevdiğin birisine kavuşmakta istiyor olabilirsin veya var olan evliliğini kurtarmak istiyor olabilirsin.
Dostlarım size vereceğim dua sizin dertlerinize mutlak çare olacaktır. Büyü ve benzeri mehrum gibi günahkar insanlardan medet ummayın kısaca diyeceğim büyünün modernleşmiş hali medyumluktur tek gerçek varsa duanın kabulcüsü yüce allahtır.

Peki size aktaracağım duaların en etkili olma nedeni ne? İnternet ortamında bulunan duaların çoğu niyetsiz dualardır. Oysaki niyetsiz dualar hedefi belli olmayan bir ok gibidir. İşte bana hayatımın aşkını yeniden kazandıran bu dua niyetli olan muazzam bir duadır. Allahın esması olmadan yapılan dualar. Kanadı olmadan uçmaya çalışan kuşlara benzer.

Bu yüzden hiçbir dua Allahın isimleri olmadan aşaya yükselemez. Aynı şekilde kuranda hiç bir süre ve ayet taşımayan dualarda etkisiz yada güçsüz dualardır. Şimdi yazacağım duanın etkili olmasındaki sır budur.
Allahın izniyle vereceğim duanın fazlasıyla faydasını göreceksiniz.

Etkili aşk duanın okumadan önce belli bir hazırlığı bulunmaktadır. Öncelikle her ihtimale karşı kişi gusül abdesti alması gerekiyor. Duştan sonra tekrardan normal abdest alarak tazeleyebilir. Aşk duasını sabah saatleri sakin bir ortamda okumanız gerekiyor.

Bu duayı bir kere yada üç kere art arda okumak makbuldür. 3 esmaül hüsnanın türkçe dualarını okuyacağız.

Ya-muksit
Ya-kadir
Ya-mucib

Sizin için yazalım.

Bismillahirrahmanirrahim
”Subhâne Rabbiyel Aliyyil A’lel Vehhâb” ya-Muksit hayırları şükretmenizi ve şerlere sabretmemiz için bizi mukadder kılan sensin. Hayırda sendedir şer de sendedir. Gönüllerimizi vesfeden arındıran ve bize tertemiz eş nasip eden sensin. Benide sabreden ve şükreden kullarından eyke ya rabbim.

Ya-Kadir, sen dilediğini yaratmaya muktedirsin. Sen hakim olansın ve azim olansın. Beni mahubuna kavuştur ve beni sevinen kullarından eyle ya rabbim.

Ya-Mucit, duaları layıkıyla işiten ve kuluna cevap veren sensin. El açıp dua etmeye layık tek varlık sensin. Hakkımızda hayırlı olanı elbetteki bizden daha iyi bilen sensin. Hakkımızda hayırlısı ise beni makbubuma kavuştur. Beni salih kullardan eyle ve sana el açmış bu kulunu boş çevirme ya rabbim amin.

Bu duayı okuduktan sonra niyetinizi sözel anlamda duadan hemen sonra söyleyin ve amin diyerek bitirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here