2018 – 2019 Sonbahar Kış Erkek Modası Trendleri

2
987

Sonbahar kış erkek modası trendleri her yıl değişebiliyor. Evet artık tatil bitti herkez de evine döndü. İş okul derken kış geldi çattı. Koleksiyonlar da öyle artık 2018 – 2019 sonbahar kış koleksiyonu yani bi nevi artık yazlıkları çıkarma zamanı, ben de artık yazlıkları atıyorum yavaş yavaş ama yeni sezon modasına göre.

Bu sezon da öne çıkan parçalar renkler, desenler neler gelin onlara bir bakalım siz ilerde hazırlığınızı ona göre yaparsınız. Hadi önce hangi desenler ve renkler moda onlarla başlayalım.

Bu sezon en çok minimal desenleri göreceğiz. Yani kaz ayağı, tonel geçişli okesel desenler, mikro jakarlar, balık sırtı desenler, nopeli kumaşlar ve örme çeketlik kumaşlar özellikle de kadife takım ve çeketler finelel kumaşlar çok moda.

Yani minimal ve sıcacık bir kış bizi bekliyor. Renk olarak da sonbahara uygun toprak tonları yanında kırmızı, mavi, turuncu tonlar yine ön planda olacak. Bence bu sezon oldukça güzel tonlar göreceğiz.

Renk ve desenler bunlar peki hangi parçalar moda hadi gelin bir de onlara bakalım. Kışın vazgeçilmezi olan kazlar da bu sene moda bisiklet yaka ama bu sene özellikle boğazlı modeller biraz daha öne çıkacak bol bol göreceğiz benden söylemesi.

Kışın vazgeçilmezlerden konu açılmışken kabanlara paltolarada deyinelim. Soft renk tonlarında kaşe paltolar, kapitona yelek detaylı kabanlar ve uzun model paltolar sezon trendleri arasında bunların dışında jakarlı koton pantolarlar, mikro desen baskılı çino pantolonlar yani bu sezonun desenlerinde ki pantolonlar çok moda, denimler saten her sezon moda onu ayrıca belirtmeme gerek yok her halde.

Ha bir de soğuk kış günleri için klasik yün pantolonaları tavsiye ederim ve klasik giyinen şık beyler için bu sezona dair bir takım ipuçları veriyim başta bahsettiğim renk, desen ve kumaşlarda ki tüm takımlar moda onu tahmin edersiniz saten. Özellikle takım elbiselerde üçlü kombinler de ağırlık vermenizi tavsiye ederim.

Oldukça trend, gömlekler de mikro desenler, düz renkler, minimal mavi ve toprak tonları moda. Bir de bence çok güzel olan tonel geçişli çiçek desenli gömlekler çok moda.

Bir de aksesuar eldiven ve şalların dışında şapkalar da oldukça moda bilginize sunarım.

Evet bu sezonun da trentlerini genel olarak ele almaya çalıştık buna göre artık sizde sonbahar kış hazırlıklarınızı yaparsınız diye düşünüyorum. Sorularınız olursa yorumlarda belirtebilirsiniz kendinize şık ve karizmatik davranın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here